Dekoratif Kumlama Nedir?

Estetik görünüme sahip olabilmenin adı dekoratif kumlama işlemidir. Alanında uzman deneyimli personeller yardımıyla yapılacak olan kumlama iş yerlerinize çok farklı bir mimari görünüm katacaktır. Çok farklı ve mimarı bir tasarımla yenilenmiş hissi veren dekoratif ve kumlama folyo uzman ellerde modernliği hissettirecek görünüm sağlamaktadır.

 Dekoratif Kumlama Fiyatları

 İşyerinizde yapacağınız bir tadilat ve yenileme düşünüldüğünde hayli masraf altına gireceğinizi bilmeniz gerekmektedir. Ancak ufak dokunuşlarla yenileme sağlayan dekoratif ve kumlama folyo uygulamaları ile bu masrafı çok daha uygun hale getirebilirsiniz. Hem farklı ve modern bir hava elde eder hem de daha uygun fiyata mal edebilirsiniz.

 Net bir fiyat söylemek olanaksız çünkü işlem yeri ve ölçüsüne göre farklılık gösterecektir. Deneyimli personellerimizden konuyla ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Öncelikle ne yapmak istediğinize karar vermek ve yaptıracağınız yerin tespiti ardından net fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

 Dekoratif Kumlamanın Avantajları Nelerdir?

 Ofisinize ve evlerinize şıklığı getirir. Farklı tasarımlarla eşsiz görünümler elde edebilirsiniz. Modern bir hava kattığından müşterilerinize farklı bir görünümle hizmet vermiş olursunuz. Son yılların modasını işyerlerinize taşıyarak modern tasarımlı görünüme uygun fiyatlarla sahip olma avantajını elde edersiniz.

 Alanında uzman deneyimli tasarımcılarımızdan destek almak suretiyle firmanızı en güzel şekli ile temsil edecek görünümlere sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli müşteri temsilcilerimizden edineceğiniz bilgiler doğrultusunda uzman kadromuzla işyerlerinize yeni bir tasarım satın almak suretiyle müşterilerinizi modern bir ortamda karşılayabilirsiniz.